Był tez moment ,gdzie bardzo się wzruszyłam ,i bardzo współczułam pewnej parze .Bardzo wciągnęła mnie fabuła tej książki,Alex nie miał łatwo,trzymałam za niego kciuki ,myślałam że uda mu się z modelingiem ,ale i tu trafił na tzw "schody" ale według mnie podjął słuszną decyzję .Takie właśnie jest życie ,albo się poddamy ,albo brniemy do przodu ,mimo przeszkód i wiatru w twarz .Aż przyjdą te lepsze dni .

Dominika Caddick

Rozterki miłośne, prężna akcja, strata, ryzyko oraz szukanie siebie w nowym środowisku – nadały jej niepowtarzalnego smaczku… współczesne życie na emigracji… wybory i ich konsekwencje. Sposób w jaki jest napisana pozwala zżyć się z bohaterami od początku i śledzi się ich losy z ogromną ciekawością oraz zapałem.

Spędziłam z tą książką wieczór, a nawet powiedziałabym pół nocy, ale był to czas tak wypełniony emocjami, że czasem po prostu musiałam rzucić tę książkę i pójść popatrzeć na deszcz odbijający się od szyb (uwielbiam deszcz, sprzyja nostalgicznemu oddawaniu się wspomnieniom oraz rozładowaniu emocji). Bo ta historia mocno, mooooocno zabawia się naszymi uczuciami.

Od dziecka zmagałam się z własną tożsamością płciową, swoją seksualnością oraz pozostałymi etykietkami. Najszybciej pogodziłam się z biseksualnością, trochę ciężej przyszło mi pogodzenie się z kobiecością. Najtrudniej było z orientacją romantyczną, tu dalej boję doczepić sobie etykietki, choć najpewniej byłoby to spektrum aromantyczności.

Książka jest świetna. Czyta się ja lekko a czytając czulam się częścią tej książki. Książka jest tak przyjemna, że nie można się od niej oderwać. Nie mogę się doczekać kolejnej części.

Debiuty to książki, które mają swoje prawa. To zazwyczaj książki mające domieszkę autora i które są dość osobiste. Jednak chyba brakowało mi tego, co dokładnie autor chciał nam przekazać tą pozycją, a przede wszystkim... zabrakło mi zakończenia.

Opinie książki Świat się pomylił

Nie wiedziałam czego się spodziewać po książce, a tu życiowe sytuację, miłości, przyjaźnie na całe życie, rozłąki.to co w książkach lubię. Podobało mi się że tą książkę czytało się mega lekko, wciąga od pierwszych stron.

Ta książka wzbudziła we mnie mnóstwo emocji. Niektórzy bohaterowie potwornie mnie irytowali. 🤣🙈 Zastanawiałam się, jak można robić takie głupie rzeczy.Bohaterowie zostali tu świetnie opisani i możemy poczuć z nimi więź.

Gdybym miała opisać świat się pomylił jednym słowem powiedziałabym emocje.Emocje których jest tam nad wyraz dużo. Nie tylko radość i smutek. Bohaterowie odczuwają wiele innych skomplikowanych emocji. Podczas czytania czułam że autor włożył swoje serce w tę opowieść.